Trellix ürünlerinizi için optimize edin.” 

Operasyonel güvenlik ortamınızı optimize etmek, zaman ve kaynakların büyük bir yatırımını gerektirir ve teknoloji yapılandırmalarınıza daha büyük bir görünürlük sağlar. Health Watch Servisi, Trellix güvenlik ortamınızın tamamen optimize edilmiş olduğundan emin olmak için proaktif olarak yardımcı olan düşük etkili, yüksek değerli bir servistir. Bu sayede tehdit risklerinizi azaltabilir, operasyonlarınızı ve kaynaklarınızı optimize edebilir ve teknoloji kullanımınızı daha iyi değerlendirebilirsiniz. 

Operasyonlarınızı ve kaynaklarınızı optimize edin

Health Watch Servisi,Trellix ürünlerinin işletme ortamınızın verimli bir şekilde çalışmasını sağlamaya yardımcı olur. Yeni özelliklerden faydalanabilme (konsolide veya sanallaştırılmış), ek ürünleri barındırmak için genişletilebilme ve buluta geçişe hazırlık yapabilme kapasitesine sahip olmanızı sağlar, böylece Trellix teknolojilerinizi optimize edersiniz. Sistemlerinizin optimal bir şekilde çalıştığından ve kaynaklarınızın hizalandığından emin olmamıza yardımcı oluyoruz.  

Teknolojinizi maksimize edin

Health Watch Servisi, konu uzmanları tarafından sunulan bir hizmet olarak, Trellix ortamınızı optimize etmek için bir plan sunar. Bu plan, ürün ayarları, operasyonel yapılandırma, yeni özellik uygulamaları, ömrünü tamamlamış ürün geçişleri ve entegrasyon sorunları için en iyi uygulama önerilerini içerir. Bu, McAfee teknolojinizi maksimum düzeyde kullanmanıza yardımcı olacak bilgi transferini sağlar. 

 

Yerinde Health Check Hizmeti

Remote Health Check Hizmeti